Цукерки
0.86 кг
420.00 грн
Цукерки
0.80 кг
396.00 грн
Цукерки
0.86 кг
498.00 грн
Цукерки
2.00 кг
720.00 грн
Цукерки
2.00 кг
580.00 грн
Цукерки
0.42 кг
268.00 грн
Цукерки
2.00 кг
498.00 грн
Рекомендовані товари
Кондитерський дім "Вацак"

Шоколадні цукерки під замовлення з доставкою

Складно знайти людину, яка б не любила шоколад у різних його варіаціях. Смачна цукерка здатна вмить покращити настрій, і таке задоволення доступне кожному. Цукерки від Кондитерського Дому «Вацак» — яскраве тому підтвердження.

Українські шоколадні цукерки від Кондитерського Дому «Вацак»

Підприємство Кондитерський Дім «Вацак» (Україна) — це сучасне високотехнологічне виробництво, оснащене обладнанням європейського рівня. Тут працюють досвідчені майстри — справжні чарівники в світі кондитерських виробів, які розробляють і впроваджують чудові рецепти шоколадних цукерок, наділяючи продукцію високою якістю. Для виробництва використовуються виключно натуральні інгредієнти, а застосування інноваційних рішень дозволяє створювати справжні шедеври. Наша продукція з успіхом реалізується в усіх регіонах України, а за останні роки навіть вийшла на європейський ринок, де різні цукерки, торти, рулети та інші кондитерські вироби користуються великою популярністю.

Кондитерський Дім «Вацак» пропонує різновиди шоколадних цукерок на основі натуральних какао-продуктів. Компанія має повний технологічний ланцюжок, який дозволяє виробляти шоколад і цукерки високої якості. Кожен маленький шоколадний шедевр має унікальну здатність піднімати настрій, дарувати бадьорість. Крім того, до складу багатьох виробів входять не тільки смачні, а й корисні інгредієнти.

Серед найбільш популярних різновидів:

  • «Пташине молоко» — кожна цукерка складається з солодкої ніжної маси, «одягненої» в шоколадну поливу;
  • «Курага в шоколаді» — добірні соковиті шматочки фруктів у поєднанні з шоколадною поливою, курага не пересушена, має щільну структуру, містить багато вітамінів, корисна своїми властивостями позитивно впливати на систему шлунково-кишкового тракту, підвищувати імунітет, зміцнювати кістки;
  • «Чорнослив у поливі» — дуже смачні цукерки з чудовим поєднанням солодкого шоколаду і легкої кислинки, цей фрукт є потужним оксидантом, який очищує організм, запобігає виникненню онкологічних захворювань.

Ми пропонуємо шоколадні смаколики в упаковках — фірмових коробках, а також на вагу. Цукеркові коробки оформлені стильно й виразно, завдяки чому продукція цілком годиться на гарний презент. Завдяки продажу цукерок на вагу кожен покупець може придбати потроху різних виробів, щоб оцінити їхні смакові характеристики.

Як купити в Україні шоколадні цукерки КД «Вацак»?

Кондитерський Дім «Вацак» має розвинену мережу офлайн-магазинів, яких в Україні налічується близько 900. Однак, враховуючи той факт, що не кожному покупцеві зручно витрачати час на відвідування офлайн-точок, та й в цілому, покупки через Інтернет стають дедалі популярнішими, наша компанія відкрила інтернет-магазин. На сайті ви можете детально ознайомитися з продукцією, зробити вибір і замовити шоколадні цукерки з доставкою до будь-якого регіону України. Залежно від населеного пункту, доставка здійснюється або нашою кур’єрською службою, або службою таксі за невисокими тарифами.

Компанія «Вацак» гарантує своїм покупцям високу якість продукції і кращі ціни порівняно з багатьма іншими виробниками. Доступна вартість для різних категорій населення обумовлена наявністю у нас великого виробництва, розвиненою системою логістики, відсутністю посередницьких операцій. Ціна того чи іншого виду шоколадних цукерок вказана в нашому каталозі продукції і актуальна для покупців з усіх регіонів України.